Schola dziecięca

Jako grupa muzyczna, schola dziecięca stara się przyczyniać do jeszcze pełniejszego i lepszego przeżywania Mszy Świętych w Niedzielę i uroczystości szkolne lub patriotyczne. Próby odbywają się w sobotę o godz. 14.00 na salce parafialnej. Nasza pani organistka wielką troską otacza wszystkie dzieci śpiewające w chórze scholi dziecięcej a podczas większych uroczystości zajmuje się także scholą młodzieżową. Dzieki ich zaangażowaniu nasz liturgia staje się coraz piękniejsza.

W tej chwili schola liczy 14 dziewczynek i jednego „rodzynka”, który śpiewa także partie solowe. Dnia 20 czerwca schola dziecięca wystąpiła na uroczystej Mszy Św. Z okazji zakończenia roku szkolnego. Nad całym projektem czuwa pani Ania i opiekun ks. Alek. Wszystkie osoby (młodsze i starsze), które chciałyby wesprzeć swoim talentem naszą scholę prosimy o kontakt z panią Anią lub ks. Alkiem.