Nabożeństwa

Majowe – ku czci Matki Bożej codziennie o godz.: 17.00, bezpośrednio po nabożeństwie odprawiana jest Msza Święta.

Czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Jezusa codziennie o godz.: 17.00, bezpośrednio po nabożeństwie odprawiana jest Msza Święta.

Różańcowe – w październiku – codziennie o godz.: 17.00 nabożeństwo różańcowe dla dzieci i młodzieży, natomiast o godz. 17.00 nabożeńswto dla dorosłych a po nabożeństwie odprawiana jest Msza Święta.

Gorzkie żale – w niedziele Wielkiego Postu z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godz.: 17.00.

Droga krzyżowa – w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.00 Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży a o godz. 17.30 dla dorosłych.

– w piątek przed Niedzielą Palmową odprawiana jest Droga Krzyżowa z Nowego Miasteczka do Borowa Wielkiego.

– w wielki Piątek o godz. 17.00 odprawiana jest Droga krzyżowa ulicami Nowego Miasteczka.

Roraty – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

Wypominki za zmarłych – codziennie przez cały listopad przed Mszą Świętą o godz.: 17.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu – w każdą środę o godz. 18.30 po Mszy św. – adoracja w ciszy.

– w każdy piątek o godz. 18.30 po Mszy św. – adoracja prowadzona przez Wspólnotę intronizacyjną.

– w pierwszą sobotę miesiąca – od godz. 18.30 – do 21.00 – adoracja i czuwanie w kościele Marii Magdaleny.

– w pierwszą Niedzielę miesiąca – adoracja Najśw. Sakramentu na Mszy św. O godz. 12.00.

Koronka do Bożego Miłosierdzia:

• poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i sobota godz.: 17. 45.
  • niedziela godz.: 7.15, 8.45 i 11.45.

Pierwszy czwartek miesiąca – modlitwa w intencji powołań kapłańskich, modlitwa o uświęcenie kapłanów i nabożeństwo ku czci św. o. Pio na Mszy św. o godz. 18.00.

Pierwszy piątek miesiąca – Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz.: 18. 00.

Pierwsza sobota miesiąca – Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi z adoracją Najświętszego Sakramentu i czuwaniem maryjnym od godz. 18.00 do 21.00.

Pierwsza niedziela miesiąca – Msza Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 12.00.

Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do późnych godzin nocnych.

Wielki Piątek – Adoracja Krzyża połączona z Komunią Świętą o godz. 19.00, po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do późnych godzin nocnych.

Wielka Sobota – Msza Wigilii Paschalnej o godz. 19.00, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do późnych godzin nocnych.

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcja o godz. 6.00