XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.10.2021 r.

1. Obchodzimy dzisiaj XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. trwa zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przy wyjściu z kościoła możemy także zakupić tradycyjną papieską kremówkę, którą rozprowadzają młodzi z naszej parafii. W związku z tym taca remontowo budowlana zostanie zebrana w następną niedzielę.
  2. Dzisiaj o godz. 17.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII do kościoła MM. W przyszłą niedzielę z kolei zapraszamy klasy VIII.
  3. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Różańcowym, które odprawiamy przez cały październik w kościele MM o godz. 17.30. Dzieci pierwszokomunijne oraz wszystkie dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.30.
  4. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów na orliku szkolnym. Z okazji dnia papieskiego zostanie rozegrany mecz piłki nożnej między ministrantami z Nowego Miasteczka i ministrantami z naszych kościołów filialnych.
  5. W sobotę o godz. 14.00 spotkanie i próba Scholki na salce parafialnej.
  6. Przy wyjściu z kościoła OB oraz na ołtarzu św. o. Pio w kościele MM można już zabrać kartki wypominkowe, na których prosimy zaznaczyć ulicę zamieszkania, natomiast w gablocie można zapoznać się z planem wypominek według ulic.
  7. W przyszłą niedzielę odbędzie się Nabożeństwo Różańcowe ulicami naszego miasteczka. Zapraszamy wszystkich o godz. 11.30 przed kościół MM skąd wyruszymy procesyjnie do kościoła OB w modlitwie różańcowej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.