Ogłoszenia

 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

06.09.2020

  1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca, na Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na wrzesień: o szacunek dla zasobów planety. 
  1. W każdą niedzielę zapraszamy na godz. 7.10 do kościoła MM na Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, oraz na godz.9.00 do kościoła OB zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi w tym dzieci klas I-III. 
  1. We wtorek przypada święto Narodzenia NMP – po mszy św błogosławieństwo ziarna na zasiew i nasion – natomiast w środę w naszej diecezji przypada święto rocznicy poświęcenia Kościoła katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim.
  1. W każdy wtorek będziemy modlić się o rychłą beatyfikację sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty. 
  1. W poniedziałek o godzinie 17.00 zbiórka ministrantów na salce parafialnej, zaś we wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie na plebani ministrantów seniorów.
  1. Dnia19 września, odbędzie się, 8 pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza. Informacja na ulotkach przy wyjściu z kościoła. Zapisy w zakrystii lub u ks. Alka.
  1. Za tydzień, druga niedziela miesiąca. Tak jak zawsze taca przeznaczona jest na potrzeby remontowo-budowlane w naszej parafii. Dziękujemy za troskę i wspieranie wszelkich inicjatyw.
  1. Także w przyszłą niedzielę na mszy św o godz.18.00 będziemy modlić się w intencji Wspólnoty Małych Rycerzy a po mszy św. nabożeństwo fatimskie. 
  1. W stan małżeński mają zamiar wstąpić: Krzysztof Chorążyk i Paulina Jagieła zamieszkali w Lubinie. 
  2. Zachęcamy do nabywania i czytania pism religijnych.

                                                                      Nowe Miasteczko 06.09.2020