XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.07.2022

1. Dziś XIV Niedziela Zwykł Na Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.Intencja modlitewna na lipiec: O dobrą pogodę, obfite plony i błogosławieństwo Boże dla rolników i pracujących na roli oraz o zakończenie wojny w Ukrainie i pokój na świecie.
  2. Wakacyjny porządek Mszy świętych: 7.30 – Gołaszyn; 9.00 i 12.00 – OB; 10.30 – Popęszyce. W okresie wakacyjnym w sobotę będą odprawiane Msze święte w Rejowie i w Borowie Polskim na przemian o 19.00. W najbliższą sobotę Mszą św. w Rejowie.
  3. Zapraszamy do udziału w poniedziałek na nowennę ku czci św. Marii Magdaleny, w środę na nowennę ku czci MB Nieustającej Pomocy oraz na adorację Najśw. Sakramentu w ciszy po Mszy św.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na modlitwę w intencji uświęcenia kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie za wstawiennictwem św. o. Pio. Spowiedź św. od godz. 17.30.
  5. W piątek Adoracja eucharystyczna od godz. 17.00 – prowadzi Wspólnota Intronizacyjna. Będzie też okazja do spowiedzi świętej.
  1. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna będzie w każdy wtorek po mszy świętej wieczornej.
  2. Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczone są na prace remontowo-budowlane w naszej parafii. Dziękujemy za wszelką życzliwość i pomoc.
  3. Prasa katolicka w zakrystii: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  4. Wszystkim gościom życzymy miłego pobytu w gronie rodzinnym natomiast wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznych i pogodnych dni oraz błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.