Rekolekcje w Drohiczynie

14 lipca 2018 Administrator

1 lipca jako 7-osobowa grupa reprezentantów z oddziału KSM Nowe Miasteczko udaliśmy się do Zielonej Góry by stamtąd wyjechać z pozostałymi uczestnikami w kierunku Drohiczyna. Spędziliśmy tam tydzień pełen zabawy, nowych znajomosci oraz oczywiście modlitwy. Codziennie spotykaliśmy się na Mszy Świętej, która była dla każdego najważniejszym punktem dnia. Już w drugi dzień wyruszyliśmy na całodniową wycieczkę, podczas której mieliśmy okazję między innymi na własne oczy zobaczyć żubry. Z kolei w następnym dniu odwiedziliśmy park linowy oraz Treblinkę, czyli niemiecki obóz zagłady. Oczywiście nie mogło się obyć bez poznania samego miasta, w którym się znajdowaliśmy. Po zapoznaniu się z historią Drohiczyna świetnie bawiliśmy się pływając kajakami po Bugu. W trakcie obozu odbyły się również warsztaty, dzięki którym dużo się nauczyliśmy o środowisku jak i o sobie nawzajem. Ostatni dzień podsumował cały nasz pobyt w Drohiczynie. Rano biegając po całym mieście braliśmy udział w grze w podchody, a wieczorem odbył się konkurs piosenki. Bardzo miło wspominamy cały obóz.