Triduum z okazji odpustu ku czci św. Marii Magdaleny w Nowym Miasteczku-

Tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci św. Marii Magdaleny w Nowym Miasteczku pragniemy celebrować według następującego programu:

1. Sobota – Godz. 19.00  – w wigilię odpustu, zapraszamy na Stary Cmentarz w Nowym Miasteczku na uroczystą Mszę Świętą w intencji wszystkich zmarłych.
  2. Niedziela – Godz. 12.00 – uroczysta suma odpustowa ku czci św. Marii Magdaleny, której przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Jan Urban.
  3. Niedziela – Godz. 13.00 – uroczysta procesja ulicami miasta do kościoła św. Marii Magdaleny, gdzie odśpiewamy litanię do naszej patronki i uroczyste Te Deum i zakończymy błogosławieństwem eucharystycznym.
  4. Niedziela – Godz. 13.30 – 15.00 – Festyn parafialny na placu przy kościele Marii Magdaleny.
  5. Poniedziałek – Godz. 18.00 – Nabożeństwo i Msza Święta w intencji czcicieli św. Rity w kościele Opatrzności Bożej.